Nastavki za termovizijo Pulsar Krypton 2 FXG50

3080,00

Buy withtbi bank logo
10 for 339.21/month
Šifra: 76659 Kategorija:
Opis

Opis

NOVÝ

Termovízne predné nástavce

KRYPTON 2 FXG50

Kompaktný a dobre vyvážený dizajn

Pri love sa počíta každý gram výbavy navyše. Krypton 2 sa ľahko a pohodlne používa. Vďaka svojej krátkej dĺžke, ľahkému dizajnu a rovnomernému rozloženiu hmotnosti má nástavec minimálny vplyv na rovnováhu komplexu „zbraň-optika“, keď je namontovaný na šošovke optického puškohľadu, pričom ovládacie prvky nástavca sú ľahko dostupné.

Odolné puzdro z horčíkovej zliatiny

Robustný, ľahký kryt z horčíkovej zliatiny má vysokú konštrukčnú pevnosť, chráni Krypton 2 pred nárazmi a vibráciami, je odolný voči vonkajším mechanickým, teplotným a klimatickým vplyvom. Puzdro z horčíkovej zliatiny účinne odvádza a odvádza teplo z elektronických komponentov termokamery, čím zvyšuje prevádzkovú stabilitu zariadenia.

Špičkový energetický výkon. Až 11 hodín prevádzky na jedno nabitie batérie

Rýchlo vymeniteľná dobíjacia Li-Ion batéria IPS7 poskytuje dostatok energie až na 11 hodín nepretržitej prevádzky. Na jeden akumulátor môže jednotka bežať celú noc bez potreby výmeny. Rýchloupínacie a bezdrôtové prevedenie, dlhá prevádzková doba sú hlavnými prednosťami tohto napájacieho systému.

Rýchla premena z pripínacieho na 3x tepelný monokulár

Stačí pár sekúnd a nový kompaktný monokulár Pulsar 3x20B, aby sa Krypton 2 zmenil na 3x termovízne zariadenie. Bajonetové pripojenie zaisťuje, že Krypton 2 sa dá rýchlo a jednoducho premeniť z nadstavca na termovízny monokulár a späť v poľných podmienkach.

Vyberte si model, ktorý potrebujete!

KRYPTON 2 FXG50

Tepelné zobrazovanie s vysokým rozlíšením

 

Európsky termovízny snímač 12 µm / 640×480 pixelov zaisťuje ostrý, bohato kontrastný tepelný obraz pre lepšiu identifikáciu zvierat, ich končatín a dokonca aj tých najmenších detailov, ako sú konáre, listy, tráva a terén.

 

Extra dlhý dosah detekcie 2300 m

 

Výkonná šošovka objektívu v kombinácii s profesionálnym 12 µm termovíznym snímačom poskytuje výnimočné detekčné schopnosti. Štandardný 1,8 m vysoký objekt je možné rozpoznať na vzdialenosť 2 300 m v úplnej tme.

KRYPTON 2 FXG50

Vysoká citlivosť teplotného senzora

 

384 x 288 pixelov @ 17 termovízny snímač s NETD <25 mK zaisťuje dokonalé rozpoznanie detailov aj v tých najťažších poveternostných podmienkach, keď je teplotný kontrast nízky. Najmenšie teplotné rozdiely budú zreteľne viditeľné počas zrážok, hmly či chladných rán v najťažších podmienkach na termovíziu.

Kompaktný a ľahký

 

Nízka hmotnosť je dôležitá, keď je nástavec namontovaný pred optikou pušky a zodpovedá celkovej hmotnosti zostavy. Kompaktná veľkosť uľahčuje manipuláciu a skladovanie jednotky.

Ergonomické diaľkové ovládanie Bluetooth

Bezdrôtový Bluetooth diaľkový ovládač Pulsar BT úplne duplikuje bežné tlačidlá. Diaľkové ovládanie sa vyznačuje výbornou ergonómiou − tlačidlami sa aktivujú najžiadanejšie funkcie, zatiaľ čo parametre prístroja jemného nastavenia a navigácie v menu sa zaisťujú otáčaním alebo stlačením enkodéra. Dizajn, veľkosť a umiestnenie tlačidiel a kódovača sú prispôsobené na použitie holými rukami aj rukami v rukaviciach. Poľovník potrebuje minimálne pohyby na ovládanie nadstavca a maximálnu koncentráciu na proces lovu s diaľkovým ovládačom umiestneným v akejkoľvek vhodnej polohe na predpažbí alebo pažbe pušky.

Prispôsobiteľné používateľské rozhranie

Novinkou pre termovízne nadstavce Pulsar je prispôsobenie grafického používateľského rozhrania. Ponuku prístroja a pozície stavového riadku užívateľ pri zmene zväčšenia denného puškohľadu upraví na pohodlné zobrazenie, aby videl aktuálne informácie o stave nadstavca a pracoval s menu v značnom rozsahu zväčšení.

Full-HD viacfarebný AMOLED displej

Nový FHD plnofarebný AMOLED displej sa vyznačuje vysokým kontrastom, širokým dynamickým rozsahom a úsporou energie. Rýchla doba odozvy zaisťuje čistý a plynulý obraz pri pozorovaní v pohybe alebo v mrazivých podmienkach.

Rýchloupínacie bajonetové adaptéry PSP-B s presným mechanizmom polohovania obrazovky

Termovízny nástavec sa na adaptér montuje pomocou štvorbodového bajonetu. Bajonetová spojka je vysoko spoľahlivá a rýchlo a jednoducho sa pripája. Nástavec sa odoberá z jedného adaptéra a inštaluje sa na druhý bez potreby špeciálnych nástrojov, čo vám umožňuje rýchlo a jednoducho premeniť rôzne denné optiky v arzenáli lovca na termovízne optiky. Presný mechanizmus polohovania obrazovky umožňuje dokonalé zarovnanie termálneho alebo nočného videnia v zornom poli optiky denného svetla pre maximálny komfort sledovania.

Užívateľský režim

 

 

A viac:

,375 H&H Ready

,375 H&H Ready

Predné nástavce Krypton 2 sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti nárazom, čo umožňuje použitie s loveckými puškami veľkých kalibrov, ako sú 9,3×64, .30-06, .300, .375. atď., ako aj zbrane s hladkou hlavňou a airsoftové zbrane.

Stabilita bodu nárazu

Krypton 2 umožňuje strelcom sústrediť sa na rýchle zachytenie cieľa a umiestnenie strely v prostredí so slabým osvetlením bez stresujúcich a zložitých úprav pomocou sekvenčného rozloženia optických a elektronických komponentov navrhnutých tak, aby poskytovali presné zarovnanie zameriavača a ultraľahkú nastaviteľnosť. Konštrukcia nástavca zaisťuje stabilitu bodu dopadu pri preostrovaní nástavca na rôzne vzdialenosti.

3 úrovne zosilnenia citlivosti

Výber úrovne zosilnenia signálu v kombinácii s novými filtračnými algoritmami s jemným nastavením jasu a kontrastu ponúka poľovníkovi skvelé možnosti na pozorovanie na veľké vzdialenosti v rôznych poveternostných a teplotných podmienkach. Nastavenie zosilnenia pomáha definovať vlastnosti trofeje zvieraťa a zaisťuje jasné vykreslenie objektov a pozadia v zornom poli.

Germániové šošovky s rýchlou clonou

Germániové šošovky s rýchlou clonou

Objektívy Germanium F50/1,0 a F35/1,0 sa vyznačujú vysokým infračerveným prenosom v rozsahu LWIR. Vďaka vysokej presnosti výroby optických prvkov šošovky sa obraz generovaný snímačmi tepelných nástavcov Krypton 2 vyznačuje čistotou a detailmi.

Možnosť montáže na koľajnicu Weaver

Možnosť montáže na koľajnicu Weaver

Pomocou adaptéra PSP-V namontujte Krypton na koľajnicu Weaver pred denným pohľadom. Pre lepšie spárovanie s optickými puškohľadmi poskytuje adaptér dve polohy výšky uchytenia v závislosti od veľkosti objektívu puškohľadu a montážnej výšky. PSP-V je rýchloupínací adaptér – nástavec s adaptérom sa okamžite namontuje na koľajnicu a odstráni sa z nej vďaka zostave jednobodovej zaisťovacej páky. Adaptér je doplnený silikónovým krytom na ochranu šošovky puškohľadu pred okolitým svetlom.

Vstavaný foto a video rekordér

Vstavaný foto a video rekordér

Krypton 2 má vstavaný videorekordér. Vnútorná pamäť Kryptonu 2 dokáže uložiť hodiny videa a desaťtisíce fotografií. Na odfotenie zaujímavej scény alebo spustenie nahrávania videa stačí jeden dotyk tlačidla.

Stream Vision 2. Integrácia Wi-Fi so zariadeniami iOS a Android

Stream Vision 2. Integrácia Wi-Fi so zariadeniami iOS a Android

Vstavané Wi-Fi spája Krypton 2 so smartfónmi so systémom Android a iOS prostredníctvom mobilnej aplikácie Stream Vision 2. Otvára sa tým široká škála možností vrátane aktualizácií softvéru bezdrôtového zariadenia, prenosu obrazu v reálnom čase zo zariadenia na obrazovku smartfónu, zverejnenia foto a video obsahu zachyteného zariadením na sociálnych sieťach alebo prenosu do messengerov, diaľkového ovládania digitálneho zariadenia funkcie a prístup k najnovším správam od Pulsaru. Registrovaní používatelia navyše získajú 16 GB cloudového úložiska pre fotografie a videá zaznamenané pomocou zariadenia.

Podpora duálneho vlnového pásma Wi-Fi 2,4 / 5 GHz

V termokamerách Krypton 2 je štandardný frekvenčný rozsah pripojenia smartfónu cez kanál 2,4 GHz Wi-Fi doplnený o efektívny rozsah 5 GHz. 5 GHz pripojenie ponúka lepšiu šírku pásma, vyššiu rýchlosť prenosu dát, odolnosť voči šumu a vylepšenú stabilitu pripojenia, výsledkom čoho je produktívnejšia a jednoduchšia obsluha termokamery so smartfónom.

Výber z 8 farebných paliet

Výber z 8 farebných paliet

Výber z 8 farebných paliet umožňuje užívateľovi efektívnejšie sledovať svoje zorné pole, čo mu umožňuje optimalizovať jednotku pre špecifické úlohy, ako aj reagovať na meniace sa pozorovacie podmienky. White Hot, Black Hot a Red Hot sú optimálne na detekciu objektov, Rainbow a Ultramarín pomáhajú zvýšiť šance na rozpoznanie a identifikáciu. Red Monochrome, Sepia a Violet sú najvhodnejšie na dlhé pozorovanie v noci.

Vodotesnosť pri ponorení IPX7

Vodotesnosť pri ponorení IPX7

Vodotesnosť IPX7 na ochranu pred silným dažďom, snehom alebo inými zrážkami. Jednotka je navrhnutá tak, aby fungovala bezchybne aj po ponorení do 1 metra vody na dobu až 30 minút.

Prevádzka pri extrémnych teplotách -25 až +50°C

Prevádzka pri extrémnych teplotách -25 až +50°C

Kryt, pohonná jednotka, optika a elektronika Kryptonu 2 sú navrhnuté s ohľadom na aplikácie v širokom rozsahu teplôt. Krypton zaisťuje spoľahlivý a efektívny výkon v mrazoch až do -25°C.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Brand

Mnenja (0)

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Show only reviews in Slovenščina (0)

Bodi prvi ocenjevalec “Nastavki za termovizijo Pulsar Krypton 2 FXG50”
About brand

3 Leta garancije